Burger
Toimistot
Lysaker

Lysaker Torg 45
1366 Lysaker
Oslo, Norge

+47 957 06 042
bernhard.olsen@pearlgroup.no

Sandefjord

Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

+47 957 06 042
bernhard.olsen@pearlgroup.no

Stockholm

Rosenborgsgatan 12
SE-169 74 Solna 
Sweden

+46 708 31 98 02
carl.ostholm@pearlgroup.se

Göteborg

Datavägen 14A
436 32 Göteborg

Sverige

+46 73 633 62 57
per.bengtson@pearlgroup.se

Malmö

Hyllie Stationstorg 31
215 32 Malmö
Sverige

Johan Linde
+46 704 444 551
johan.linde@pearlgroup.se 

Kyiv

Gulliver, 1A Sportyvna Square
01023 Kyiv
Ukraina

+47 995 07 750
trond.pedersen@pearlgroup.no

Riga

Krišjāņa Valdemāra street 21 - 20
Riga, LV-1010
Latvia

+ 37 126 539 878
armands.slihte@pearlgroup.no

Singapore

Pearl Care Singapore PTE LTD
9 Temasek Boulevard
31F Suntec Tower 2
Singapore 038989

+65 915 048 94
Are Gløersen

Helsinki

Pearl Finland Oy
Meritullinkatu 1
00170 Helsinki

Tuomas Haimi
+358 10 579 84 70
tuomas.haimi@pearlgroup.fi

Tampere

Pearl Finland Oy
Koskikatu 7 A 2
33100 Tampere

Helena Järvi
 +35810 579 8471
helena.jarvi@pearlgroup.fi

Hallinto | Johto
Trond Skjellerud

CEO Pearl Group

trond.skjellerud@pearlgroup.no
+47 4500 2800

Tom Berget

Business Development Director

tom.berget@pearlgroup.no
+47 932 87 712

Therese Mellegård

Project Director

therese.mellegaard@pearlgroup.no
+47 415 03 212

Bernhard Olsen

CEO Pearl Norway

bernhard.olsen@pearlgroup.no
+47 957 06 042

Ingemar Goksøyr

CFO

ingemar.goksoyr@pearlgroup.no
+47 90 60 10 00

Stian Green

Director Pearl Care

stian.green@pearlgroup.no
+47 920 11 808

Trond Pedersen

Director International Operations

trond.pedersen@pearlgroup.no
+47 995 07 750

Carl Östholm

CEO Pearl Sweden

carl.ostholm@pearlgroup.se
+46 708 31 98 02

Helena Järvi
Tuomas Haimi

COO Pearl Finland

tuomas.haimi@pearlgroup.fi
+358010 579 8470

Armands Slihte

CEO PearlConvert

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

Torkel Johannessen

CEO PearlConvert

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

DSCF2640

Kenelle se sopii?

Telco@Pearl sopii erityisesti niile yrityksille, jotka haluavat toteuttaa järjestelmänsä standardiratkaisujen avulla. Se keskittyy yrityksen kokonaiskannattavuuteen, on täydellinen myyntijärjestelmä ja sisältää integraatiot taloustoimintoihin.

Mitä se kattaa?

Telco@Pearl koostuu SAP- ja Hybris-ratkaisuista. Se käyttää muistissa olevaa SAP HANA -tietokantaa, joka tarjoaa nopean ja viiveettömän vastauksen hakuihin ja muihin toimintoihin, pohjautuen reaaliaikaiseen dataan. Ratkaisu kattaa esimerkiksi seuraavat prosessit/toiminnot:

  • Verkkokauppa 
  • Asiakaspalvelu ja huolto 
  • Tuote- ja liittymäpaketit 
  • Myynti 
  • Laskutus 
  • Talousraportointi ja analyysi 
  • Ostot ja ennusteet 
  • Joustavat varastonhallintatoiminnot 

RATKAISUN HYÖDYT?

  • Skaalautuva ja innovatiivinen ratkaisu, joka turvaa yrityksen nykyiset ja tulevat tarpeet
  • Voidaan räätälöidä asiakkaiden erityistarpeiden mukaan
  • Kustannustehokas ja sovitussa aikataulussa tapahtuva toteutus

Miten voimme auttaa teitä?

lady

Asiantuntijapalvelut

Lue lisää
large_cube-1

Toimitusprojektit

Lue lisää
postits

Tuki ja käyttöpalvelut

Lue lisää

Utelias mitä teemme?

Katso meidän ratkaisumme

Haluisimme kuulla sinusta!

Ota yhteyttä