Burger
Toimistot
Lysaker

Lysaker Torg 45
1366 Lysaker
Oslo, Norge

Stian Green
+47 920 11 808
stian.green@pearlgroup.no

Sandefjord

Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

Stian Green
+47 920 11 808
stian.green@pearlgroup.no

Stockholm

Rosenborgsgatan 12
SE-169 74 Solna 
Sweden

Carl Östholm
+46 708 31 98 02
carl.ostholm@pearlgroup.se

Göteborg

Fabrikstorget 1
412 50 Göteborg
Sverige

Per Bengtson
+46 73 633 62 57
per.bengtson@pearlgroup.se

Malmö

Hyllie Stationstorg 31
215 32 Malmö
Sverige

Johan Linde
+46 704 444 551
johan.linde@pearlgroup.se 

Kyiv

Gulliver, 1A Sportyvna Square
01023 Kyiv
Ukraina

Trond Pedersen
+47 995 07 750
trond.pedersen@pearlgroup.no

Riga

Krišjāņa Valdemāra street 21 - 20
Riga, LV-1010
Latvia

Armands Slihte
+37 126 539 878
armands.slihte@pearlgroup.no

Singapore

Pearl Care Singapore PTE LTD
9 Temasek Boulevard
31F Suntec Tower 2
Singapore 038989

Are Gløersen
+65 915 048 94
are.gloersen@pearlgroup.no

Helsinki

Pearl Finland Oy
Meritullinkatu 1
00170 Helsinki

Tuomas Haimi
+358 10 579 84 70
tuomas.haimi@pearlgroup.fi

Tampere

Pearl Finland Oy
Koskikatu 7 A 2
33100 Tampere

Helena Järvi
 +35810 579 8471
helena.jarvi@pearlgroup.fi

Gdansk

Convert Group Polska Sp. z o.o.
Al. Grunwaldzka 472C, Olivia Star Building
80-309 Gdańsk

Marzena Poiret
+48 731 210 882
marzena@pearlconvert.no

Hallinto | Johto
Trond Skjellerud

CEO Pearl Group

trond.skjellerud@pearlgroup.no
+47 450 02 800

Bernhard Olsen

Managing Director PearlCare

bernhard.olsen@pearlgroup.no
+47 957 06 042

Carl Östholm

Managing Director ERP

carl.ostholm@pearlgroup.se
+46 708 31 98 02

Torkel Johannessen

CEO PearlConvert

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

Tom Berget

CCO

tom.berget@pearlgroup.no
+47 932 87 712

Therese Mellegård
Trond Pedersen

Director International Operations

trond.pedersen@pearlgroup.no
+47 995 07 750

Ingemar Goksøyr

CFO

ingemar.goksoyr@pearlgroup.no
+47 90 60 10 00

Stian Green

COO & CEO Pearl Norway

stian.green@pearlgroup.no
+47 920 11 808

Per Bengtson

CEO Pearl Sweden

per.bengtson@pearlgroup.se
+46 736 336 257

Helena Järvi

CEO Pearl Finland

helena.jarvi@pearlgroup.fi
 +35810 579 8471

Tuomas Haimi

COO Pearl Finland

tuomas.haimi@pearlgroup.fi
+35 801 057 984 70

Armands Slihte

CEO Pearl Latvia

armands.slihte@pearlgroup.no
+47 671 08 800

Marzena Poiret

Country Director Poland

marzena@pearlconvert.no
+48 731 210 882

careers_presentation

Arvokkaita oivalluksia kilpailuedun  saavuttamiseksi

Nykyiset liiketoimintaympäristöt muuttuvat nopeasti, ja yksittäisen työntekijän lahjakkuus, osaaminen ja motivaatio ovat tärkeämpiä kuin koskaan. SAP SuccessFactorsin avulla saat arvokasta tietoa, joka mahdollistaa yksittäisen työntekijän potentiaalin kehittämisen ja näin vahvistaa yrityksen osaamista ja etuja.

SF.system

Valmiina kasvuun

SuccessFactors on skaalautuva, pilvipohjainen ratkaisu, joka antaa sinun työskennellä älykkäästi käyttämällä innovatiivista teknologiaa ja generatiivista tekoälyä yrityksesi HR-tehtävien käsittelyssä ja optimoinnissa. Toimintojen, kuten rekrytoinnin, osaamisen kehittämisen, palkanlaskennan, ydinhallinnon ja HR-analytiikan, avulla SuccessFactors on täydellinen alusta nopeaan muutokseen ja kasvuun.

 

"Kaikki yhdessä ratkaisussa"

Ratkaisu on kustannustehokas ja helppo toteuttaa, käyttää ja kehittää yrityksesi tilanteen ja tarpeiden muuttuessa. SuccessFactors on uusin osa portfoliossamme, joka tarjoaa kattavia, älykkäitä ja luotettavia toiminnallisuuksia vastatakseen asiakkaidemme tarpeisiin täydellisessä "kaikki yhdessä ratkaisussa" HR:lle.

 

Hyödyt

  • Pilvipohjainen: Kustannustehokas ja helppo toteuttaa, käyttää ja kehittää

  • Skaalautuva: Räätälöity yrityksellesi, kehittyy yrityksen mukana ja päivittyy automaattisesti

  • Integraatiot: Yhdistyy eri järjestelmiin ja tietolähteisiin, mukautettuna yrityksesi tarpeisiin

  • Sisäänrakennettu tekoäly: Tekoälyllä varustetun "apuohjaajan" ja generatiivisen tekoälyn avulla HR-tehtävistä tulee tehokkaita

  • Sujuva siirtymä: Tarjoamme joustavan ja räätälöidyn siirtymäprosessin SuccessFactorsiin niille, joilla on jo olemassa oleva HR-järjestelmä.

Faktalaatikko

  • Toiminnot

  • Rekrytointi

  • Osaamisen kehittäminen

  • Oppiminen ja koulutus

  • Ydinhallinto

  • Työaika ja palkanlaskenta

  • HR-analytiikka

Ota yhteyttä

Martin Jousef

Yhteyshenkilö

Martin Jousef

Business Unit Director for HR / SuccessFactors

Sähköposti

martin.jousef@pearlgroup.se

Yhteydenottolomake

Utelias mitä teemme?

Katso meidän ratkaisumme

Haluisimme kuulla sinusta!

Ota yhteyttä