Burger
Kontorer
Lysaker

Lysaker 45
1366 Lysaker
Oslo, Norge

Stian Green
+47 920 11 808
stian.green@pearlgroup.no

Sandefjord

Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

Stian Green
+47 920 11 808
stian.green@pearlgroup.no

Stockholm

Rosenborgsgatan 12
SE-169 74 Solna 
Sweden

Carl Östholm
+46 708 31 98 02
carl.ostholm@pearlgroup.se

Göteborg

Fabrikstorget 1
412 50 Göteborg
Sverige

Per Bengtson
+46 73 633 62 57
per.bengtson@pearlgroup.se

Malmö

Hyllie Stationstorg 31
215 32 Malmö
Sverige

Johan Linde
+46 704 444 551
johan.linde@pearlgroup.se 

Kyiv

Gulliver, 1A Sportyvna Square
01023 Kyiv
Ukraina

Trond Pedersen
+47 995 07 750
trond.pedersen@pearlgroup.no

Riga

Krišjāņa Valdemāra street 21 - 20
Riga, LV-1010
Latvia

Armands Slihte
+ 37 126 539 878
armands.slihte@pearlgroup.no

Singapore

Pearl Care Singapore PTE LTD
9 Temasek Boulevard
31F Suntec Tower 2
Singapore 038989

Are Gløersen
+65 915 048 94
are.gloersen@pearlgroup.no

Helsinki

Pearl Finland Oy
Meritullinkatu 1
00170 Helsinki

Tuomas Haimi
+358 10 579 84 70
tuomas.haimi@pearlgroup.fi

Tampere

Pearl Finland Oy
Koskikatu 7 A 2
33100 Tampere

Helena Järvi
 +35810 579 8471
helena.jarvi@pearlgroup.fi

Gdansk

Convert Group Polska Sp. z o.o.
Al. Grunwaldzka 472C, Olivia Star Building
80-309 Gdańsk

Marzena Poiret
+48 731 210 882
marzena@pearlconvert.no

Ledelsen
Trond Skjellerud

CEO Pearl Group

trond.skjellerud@pearlgroup.no
+47 45 002 800

Bernhard Olsen

Managing Director PearlCare

bernhard.olsen@pearlgroup.no
+47 957 06 042

Carl Östholm

Managing Director ERP

carl.ostholm@pearlgroup.se
+46 708 31 98 02

Torkel Johannessen

Managing Director Commerce

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

Tom Berget

CCO

tom.berget@pearlgroup.no
+47 932 87 712

Therese Mellegård
Trond Pedersen

Director International Operations

trond.pedersen@pearlgroup.no
+47 995 07 750

Ingemar Goksøyr

CFO

ingemar.goksoyr@pearlgroup.no
+47 90 60 10 00

Stian Green

COO & CEO Pearl Norway

stian.green@pearlgroup.no
+47 920 11 808

Per Bengtson

CEO Pearl Sweden

per.bengtson@pearlgroup.se
+46 736 336 257

 

Helena Järvi

CEO Pearl Finland

helena.jarvi@pearlgroup.fi
 +35810 579 8471


Tuomas Haimi

COO Pearl Finland

tuomas.haimi@pearlgroup.fi
+358 10 579 84 70

Armands Slihte

CEO Pearl Latvia

armands.slihte@pearlgroup.no
+37 126 539 878


 

Marzena Poiret

Country Director Poland

marzena@pearlconvert.no
+48 731 210 882

Personaliserte og tilpassede handleopplevelser

Nosto gjør det mulig for Retailere å levere personaliserte og tilpassede handleopplevelser på hvert eneste berøringspunkt, på tvers av enheter.

En AI-drevet Commerce Experience-plattform designet for enkel bruk. Nosto gir markedsførere og selgere muligheten til å bygge, lansere og optimalisere 1:1 omnikanal-handelsopplevelser uten behov for utviklerressurser.

Få Utbytte av dine kundedata i sanntid

Lever en dynamisk handleopplevelse raskt og enkelt med Nostos intuitive grensesnitt. Nostos unike tilnærming til å holde både produkt- og kundedata oppdatert i sanntid, gjør det mulig å kunne lage personlige opplevelser for kunden der og da.

Si farvel til irrelevante bilder eller produktinntrykk som kan skade merkevareoppfatningen og salget. Nosto utnytter kraften til personalisering og merchandising i flere sanntids interaksjoner enn noen annen plattform. Mulighetene for å skape verdifulle opplevelser er uendelige!

Noen av fordelene med Nosto:


  • Produktanbefalinger
  • Innholdstilpasning
  • Segmentering og innsikt
  • Produktkatalog
  • A/B-testing og optimalisering
  • Dynamiske pakker
  • Popup-vinduer
  • Personlige e-poster
  • Personalisering i butikk
  • Personalisering av mobilapper

Verktøyene du trenger

For de som har et tradisjonelt Commerce oppsett, har Nosto verktøyene for å implementere personlige anbefalinger og innhold.

Hvis du ønsker å drive en Headless eller tilpasset Storefront-oppsett, kan du bruke Nostos GraphQL API for å utnytte personaliseringsmulighetene.

Ta kontakt om du ønsker å høre mer!