Burger
Kontorer
Lysaker

Lysaker 45
1366 Lysaker
Oslo, Norge

Stian Green
+47 920 11 808
stian.green@pearlgroup.no

Sandefjord

Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

Stian Green
+47 920 11 808
stian.green@pearlgroup.no

Stockholm

Rosenborgsgatan 12
SE-169 74 Solna 
Sweden

Carl Östholm
+46 708 31 98 02
carl.ostholm@pearlgroup.se

Göteborg

Fabrikstorget 1
412 50 Göteborg
Sverige

Per Bengtson
+46 73 633 62 57
per.bengtson@pearlgroup.se

Malmö

Hyllie Stationstorg 31
215 32 Malmö
Sverige

Johan Linde
+46 704 444 551
johan.linde@pearlgroup.se 

Kyiv

Gulliver, 1A Sportyvna Square
01023 Kyiv
Ukraina

Trond Pedersen
+47 995 07 750
trond.pedersen@pearlgroup.no

Riga

Krišjāņa Valdemāra street 21 - 20
Riga, LV-1010
Latvia

Armands Slihte
+ 37 126 539 878
armands.slihte@pearlgroup.no

Singapore

Pearl Care Singapore PTE LTD
9 Temasek Boulevard
31F Suntec Tower 2
Singapore 038989

Are Gløersen
+65 915 048 94
are.gloersen@pearlgroup.no

Helsinki

Pearl Finland Oy
Meritullinkatu 1
00170 Helsinki

Tuomas Haimi
+358 10 579 84 70
tuomas.haimi@pearlgroup.fi

Tampere

Pearl Finland Oy
Koskikatu 7 A 2
33100 Tampere

Helena Järvi
 +35810 579 8471
helena.jarvi@pearlgroup.fi

Gdansk

Convert Group Polska Sp. z o.o.
Al. Grunwaldzka 472C, Olivia Star Building
80-309 Gdańsk

Marzena Poiret
+48 731 210 882
marzena@pearlconvert.no

Ledelsen
Trond Skjellerud

CEO Pearl Group

trond.skjellerud@pearlgroup.no
+47 45 002 800

Bernhard Olsen

Managing Director PearlCare

bernhard.olsen@pearlgroup.no
+47 957 06 042

Carl Östholm

Managing Director ERP

carl.ostholm@pearlgroup.se
+46 708 31 98 02

Torkel Johannessen

Managing Director Commerce

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

Tom Berget

CCO

tom.berget@pearlgroup.no
+47 932 87 712

Therese Mellegård
Trond Pedersen

Director International Operations

trond.pedersen@pearlgroup.no
+47 995 07 750

Ingemar Goksøyr

CFO

ingemar.goksoyr@pearlgroup.no
+47 90 60 10 00

Stian Green

COO & CEO Pearl Norway

stian.green@pearlgroup.no
+47 920 11 808

Per Bengtson

CEO Pearl Sweden

per.bengtson@pearlgroup.se
+46 736 336 257

 

Helena Järvi

CEO Pearl Finland

helena.jarvi@pearlgroup.fi
 +35810 579 8471


Tuomas Haimi

COO Pearl Finland

tuomas.haimi@pearlgroup.fi
+358 10 579 84 70

Armands Slihte

CEO Pearl Latvia

armands.slihte@pearlgroup.no
+37 126 539 878


 

Marzena Poiret

Country Director Poland

marzena@pearlconvert.no
+48 731 210 882

Skrevet av


Pearl Group

Publisert


06.12.2021

Count@Pearl: Fremtidens varetelling

Med Count@Pearl kan varetellingen gjøres med mobilen. Stort enklere blir det ikke.

Som detaljhandel kommer man rett og slett ikke unna varetelling. Omfanget av oppgaven varierer selvfølgelig fra bedrift til bedrift, men for de aller fleste er varetelling noe man må sette av en god del ressurser og tid til.

Med In-store Count@Pearl-suite har vi forenklet og forbedret varetellingsprosessen. Løsningen består av tre apper som samhandler med hverandre:

  • Count@Pearl – mal for varetelling
  • CountPost@Pearl – mal for å lage telledokument basert på resultatene fra telling med Count@Pearl
  • CountPostDiff@Pearl – mal for å poste telledokument, samt vise forskjeller mellom varetelling og registrert lagerbeholdning

 

 

 

 

«Det er mye enklere å telle enn tidligere! Vi bruker mindre tid og bruker færre klikk for hver telling.»

Stine Solgaard, Commercial Manager, Raise Gruppen AS

Tell med mobilen

Den nye telleappen gjør varetelling til en lavterskeloppgave som alle ansatte kan ta seg av. Løsningen er intuitiv og svært enkel i bruk. Med Count@Pearl kan du bruke både mobiltelefon, nettbrett eller PC, og enten koble en håndholdt skanner til enheten som teller for deg, eller telle manuelt og registrere resultatet. Flere medarbeidere kan telle samtidig, og du kan til og med ta varetellingen i åpningstiden.

Etter å ha telt med Count@Pearl, kan du se oppsummering og lage skreddersydde telledokumenter på desktop med CountPost@Pearl. Her kan du sortere, velge eller ekskludere produkter som du ønsker. Til slutt kan du benytte CountPostDiff@Pearl til å vise differanser mellom forventet og faktisk beholdning, og poste telledokumentet.

De tre appene fungerer sammen, og resultatet er en enkel, brukervennlig løsning – som sparer både tid og ressurser.