Burger
Toimistot
Lysaker

Lysaker Torg 45
1366 Lysaker
Oslo, Norge

+47 957 06 042
bernhard.olsen@pearlgroup.no

Sandefjord

Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

+47 957 06 042
bernhard.olsen@pearlgroup.no

Stockholm

Rosenborgsgatan 12
SE-169 74 Solna 
Sweden

+46 708 31 98 02
carl.ostholm@pearlgroup.se

Göteborg

Datavägen 14A
436 32 Göteborg

Sverige

+46 73 633 62 57
per.bengtson@pearlgroup.se

Malmö

Hyllie Stationstorg 31
215 32 Malmö
Sverige

Johan Linde
+46 704 444 551
johan.linde@pearlgroup.se 

Kyiv

Gulliver, 1A Sportyvna Square
01023 Kyiv
Ukraina

+47 995 07 750
trond.pedersen@pearlgroup.no

Riga

Krišjāņa Valdemāra street 21 - 20
Riga, LV-1010
Latvia

+ 37 126 539 878
armands.slihte@pearlgroup.no

Singapore

Pearl Care Singapore PTE LTD
9 Temasek Boulevard
31F Suntec Tower 2
Singapore 038989

+65 915 048 94
Are Gløersen

Helsinki

Pearl Finland Oy
Meritullinkatu 1
00170 Helsinki

Tuomas Haimi
+358 10 579 84 70
tuomas.haimi@pearlgroup.fi

Tampere

Pearl Finland Oy
Koskikatu 7 A 2
33100 Tampere

Helena Järvi
 +35810 579 8471
helena.jarvi@pearlgroup.fi

Hallinto | Johto
Trond Skjellerud

CEO Pearl Group

trond.skjellerud@pearlgroup.no
+47 4500 2800

Tom Berget

Business Development Director

tom.berget@pearlgroup.no
+47 932 87 712

Therese Mellegård

Project Director

therese.mellegaard@pearlgroup.no
+47 415 03 212

Bernhard Olsen

CEO Pearl Norway

bernhard.olsen@pearlgroup.no
+47 957 06 042

Ingemar Goksøyr

CFO

ingemar.goksoyr@pearlgroup.no
+47 90 60 10 00

Stian Green

Director Pearl Care

stian.green@pearlgroup.no
+47 920 11 808

Trond Pedersen

Director International Operations

trond.pedersen@pearlgroup.no
+47 995 07 750

Carl Östholm

CEO Pearl Sweden

carl.ostholm@pearlgroup.se
+46 708 31 98 02

Helena Järvi
Tuomas Haimi

COO Pearl Finland

tuomas.haimi@pearlgroup.fi
+358010 579 8470

Armands Slihte

CEO PearlConvert

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

Torkel Johannessen

CEO PearlConvert

torkel@pearlconvert.no
+47 458 60 292

Skrevet av


Tuomas Haimi

Publisert


11.09.2023

Tervetuloa asiakkaaksemme Ecolean!

eco_pearl

Meillä on ilo toivottaa Ecolean tervetulleeksi asiakkaaksemme. Ecolean kehittää ja valmistaa innovatiivisia pakkausjärjestelmiä juoma- ja meijeriteollisuuteen. Pearl auttaa Ecoleania modernisoimaan ja parantamaan liiketoimintaprosessejaan. Pitkällä aikavälillä tämä auttaa Ecoleania tehostamaan toimintaansa sekä palvelemaan asiakkaitaan paremmin

Pearl toimittaa Ecoleanille S/4HANA Public Cloud -liiketoimintaratkaisun. Se on markkinoiden modernein pilviratkaisu ja tulee olemaan tärkeä osa Ecoleanin kasvutavoittetta. Odotamme onnistunutta ja pitkäjänteistä yhteistyötä Ecoleanin kanssa.

 

- Jatkamme matkaamme ja laajennamme kohti uusia teollisuuden toimialoja. Tuntuu erityisen jännittävältä, että pystymme pitkän kokemuksemme ansiosta auttamaan Ecoleania sekä yritysjärjestelmässä että digitalisoinnissa. Se on lisätodiste siitä, että Pearl on oikea kumppani liiketoiminnan kehittämiseen ja digitalisointiin markkinoiden nykyaikaisimman pilviratkaisun avulla, sanoo Carl Östholm, Pearl Swedenin toimitusjohtaja.

Utelias mitä teemme?

Katso meidän ratkaisumme

Haluisimme kuulla sinusta!

Ota yhteyttä