burger-menu_blue
ExitCrossBlue

Lukk

burger-menu_blue

Kontorer

Lysaker
plusMinusExpander plusMinusExpander

Strandveien 8, inngang B, 6. etasje
1366 Lysaker
Oslo, Norge

+47 67 10 88 00
geir.thoresen@pearlgroup.no

Sandefjord
plusMinusExpander plusMinusExpander

Østre Kullerød 4
3241 Sandefjord

+47 957 06 042
bernhard.olsen@pearlgroup.no
Stockholm
plusMinusExpander plusMinusExpander

Mäster Samuelsgatan 60
111 21 Stockholm
Sverige

+46 709 18 51 29
erik.soderholm@pearlgroup.no
Kiev
plusMinusExpander plusMinusExpander

Gulliver, 1A Sportyvna Square
01023 Kyiv
Ukraina

+47 995 07 750
trond.pedersen@pearlgroup.no
Riga
plusMinusExpander plusMinusExpander

Dzirnavu 57-4a

Riga, LV-1010
Latvia

+371 66 11 89 90
edgars.egle@pearlgroup.no
Singapore
plusMinusExpander plusMinusExpander

Pearl Care Singapore PTE LTD
9 Temasek Boulevard
31F Suntec Tower 2
Singapore 038989

+47 932 87 712
tom.berget@pearlgroup.no

Ledelsen

Geir Thoresen
plusMinusExpander plusMinusExpander

CEO Pearl Group

geir.thoresen@pearlgroup.no

+47 67 10 88 00

Tom Berget
plusMinusExpander plusMinusExpander

Business Development Director

tom.berget@pearlgroup.no
+47 932 87 712

Therese Mellegård
plusMinusExpander plusMinusExpander

Project Director

therese.mellegaard@pearlgroup.no
+47 415 03 212

Bernhard Olsen
plusMinusExpander plusMinusExpander

CEO Pearl Norway

bernhard.olsen@pearlgroup.no
+47 957 06 042

Stian Green
plusMinusExpander plusMinusExpander

Director Pearl Care

stian.green@pearlgroup.no
+47 920 11 808

Trond Pedersen
plusMinusExpander plusMinusExpander

Director International Operations

trond.pedersen@pearlgroup.no
+47 995 07 750

Erik Søderholm
plusMinusExpander plusMinusExpander

CEO Pearl Sweden

erik.soderholm@pearlgroup.no
+46 709 18 51 29

Edgars Egle
plusMinusExpander plusMinusExpander

CEO Pearl Latvia

edgars.egle@pearlgroup.no
+371 29 14 44 93

skrevet av


Jens Fossum
Salgs- og Markedssjef

publisert


06.01.2021

reading time


9 min

Svea Finans Integrasjon

Svea Finans og Pearl har utviklet en integrert løsning for fakturahåndtering og inkasso. Løsningen kan hjelpe til med å redusere tap på fordringer, forbedre likviditeten og en bedre kundeopplevelse for sluttkunden.

Løsningen er levert til flere kunder av Pearl, men kan også implementeres hvis ditt selskap bruker en annen SAP partner. Vi har integrert den mot S/4 HANA og eldre versjoner av SAP ERP.


Se video om løsningen:

 

Integrasjonen gjør det også mulig å kommunisere direkte med kundesenteret:

 

Ønsker dere å vite mer om løsningen, kontakt:

Jens Fossum

Sales and Marketing Manager

M: +47 470 34 200

E: jens.fossum@pearlconsulting.no

Nysgjerrig på hva vi gjør?

Vi hører gjerne fra deg!